Květen 2018

Vývoj

27. května 2018 v 21:53 | Inamorata
Nebyla jsem tu víc než rok. A teď, když se podívám zpátky, musím se pousmát. Blog byl původně, jak jsem jistě avizovala v jednom v úvodních článků, založen pro moje zážitky a příběhy s muži. Abych k vám byla upřímná, nikdy jsem si neuměla představit, že by se mi líbila žena. Mám spoustu nádherných kamarádek, po kterých slintají všichni - muži i ženy. Mně ale zkrátka lesbické vztahy přišly povětšinou jako póza, byla jsem schopna je nazvat i "nechutnými".

No, a teď jsem tady. O rok později se vracím, abych se vyzpovídala, ze své lásky k ženě. A nikdo po ní neslintá, pro ostatní není dokonalá a nádherná. Pro mě je. Moje láska k ní vznikla z původního obdivu. Ta žena má všechno, je charismatická, inteligentní, upřímná a spravedlivá. Spoustu se toho od ní učím jen tím, že ji pozoruji. A skrze její osobnost miluji i její zevnějšek. V očích můžete zahlédnout její jiskru, upřímnost a přátelskou povahu. Úsměv avizuje otevřenost a vstřícnost. Má v sobě drsnost muže i jemnost víly. Je kouzelná... A má přítelkyni.

Takže to přijímám jako trest za svoji původní povrchnost a odsuzování něčeho, čeho jsem sama nezakusila. Vy to můžete považovat za můj návrat, byť jsem reálně nikdy neodešla.
No, a já jdu nejspíš najít nějaký příhodnější obrázek, který dám do záhlaví místo chlapa a ženské.