Červenec 2016

Inteligence JE sexy

17. července 2016 v 21:50 | Inamorata |  Myšlenky
Od 13 let na mě v trafikách a novinových stáncích útočily dívčí časopisy. Já jsem si je s nadšením kupovala, protože právě tam se mladá slečna jako já mohla dozvědět vše, co k životu potřebuje. Dodnes si pamatuji, jak jsem si vzrušeně vyplňovala každý test, který vydali.
Tak třeba: "Jak bude vypadat tvůj kluk?". Na otázky jsem odpovídala rychlostí blesku a nemohla jsem se dočkat, až si přečtu, co mi vyjde. Sexy beach boy, romantik nebo boháč? To byly ideály mužů, které mi tyto časopisy podsunovaly. Není tedy divu, že mladé dívky nevědí, co vlastně hledat. Já sama na to přicházím až poslední dobou.
Zamyslely jsme se někdy při hledání dokonalého protějšku, zda má kromě pekné tváře a vypracovaného těla něco v hlavě? Jestli je inteligentní a správně vychovaný?
Na rovinu přiznám, že to nebyly zrovna moje priority. Nabídky od pohledných svalovců se odmítají těžko. Věřím, že nejsem jediná, určitě s obtížemi odolávají i další dívky. A na to, že je dotyčný ve společném soužití naprosto nepoužitelný přicházíme bohužel až později.
Zjistila jsem, že jsem si po pár zkušenostech nevědomky přenastavila priority. Otevřeně přidávám druhé dnešní přiznání - nyní se mi mnohem více sexy zdá člověk, který je inteligentní. Nejlépe, pokud je ještě o kousek nade mnou. Mám-li se rozhodnout mezi mužem, který bude hezký na pohled, ale bude se chovat jako hulvát a mezi někým, kdo nebude na pohled tak přitažlivý, zato ale se mnou zvládne vést smysluplnou konverzaci, jednoznačně si raději ponechám toho druhého.
Nejspíše už stárnu, sama za sebe však můžu prohlásit, že inteligence JE sexy. (Ale pokud si dotyčný inteligent místo mikiny oblékne padnoucí sako, vůbec se zlobit nebudu!)